GARANCE BEZPEČNÉHO NÁKUPU

pecet

Z důvodu COVID se mohou expedice objednávek prodloužit. Zákazníka budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Dámská jízda před a po dětech

Dámská jízda před a po dětech

S dětmi či bez dětí

 

Již několik let, každé léto s kamarádkami jezdíme na chatu. Sbalíme batůžek a na pár dní odjedeme ze stereotypu a smogu do přírody. Většinou jsme se vešly do dvou či tří aut. Se sbalenými osobními věcmi a vším, co každá z nás považovala za důležité, jsme se těšily na relax a novou energii. Já osobně jsem nikdy nemohla odjet bez knížky a tenisek. Motem bylo ať si každý dělá, kdy chce, co chce a vše úžasně fungovalo. 

Některé z nás vstaly brzy ráno a šly na hřiby, jiné se pooomaličku probouzely u výborné snídaně, knihy, čerstvého vzduchu a úžasné společnosti. Dokonce si dobře vzpomínám na celodenní maraton lakování nehtů a zkoušení různé kosmetiky. Jiné dny jsme výletovaly nebo jen prostě byly.. Ach.. tolik načerpané energie.

 

Dnes má každá z nás dítě (některé i dvě či tři) a samotné organizování chaty je pořádný záhul. Ale vzdát se toho úžasného rituálu nechce ani jedna z nás. V reálu to vypadá tak, že si pronajímáme větší a větší chaty, řešíme zábrany na schodech, rohy u stolů a vzdálenost kopečků a různých nerovností od bazénu, kterého se prostě nevzdáme. Už jezdíme v autech po dvou dospělých maximálně a balení věcí do kufru auta vypadá spíše jako hra tetris. Nabalit CHŮVIČKY (https://www.malelasky.eu/vyhledavani/?string=chůvičky), NOSÍTKA (https://www.malelasky.eu/vyhledavani/?string=nos%C3%ADtka) a CESTOVNÍ POSTÝLKY (https://www.malelasky.eu/vyhledavani/?string=cestovn%C3%AD+postýlky) už zvládáme na výbornou, ale s věkem našich dětí se obsahy kufrů aut mění. 

Nejdříve jsme pro potřebu našich dětí balily JÍDELNÍ ŽIDLIČKY (https://www.malelasky.eu/vyhledavani/?string=j%C3%ADdeln%C3%AD+židli), HRACÍ PODLOŽKY (https://www.malelasky.eu/hraci-deky-a-hrazdicky/) a CHRASTÍTKA (https://www.malelasky.eu/chrastitka/). A nyní maturujeme nad tím jak poskládat všechna ODRÁŽEDLA (https://www.malelasky.eu/vyhledavani/?string=odrážedla) a KOČÁRKY PRO PANENKY (https://www.malelasky.eu/vyhledavani/?string=kočárek+pro+panenky). Prioritou je nyní PÍSEK (https://www.malelasky.eu/vyhledavani/?string=Hračky+na+p%C3%ADsek) a TRAMPOLÍNA S BAZÉNEM. Po probdělé noci nevstáváme až v poledne, ale podle toho jak jsou vyspané naše ratolesti. Knihu jsem si za poslední dva roky nepřečetla ani jednou. Celé dny zaměstnány našimi laskámi vymýšlíme zábavní maratony a když konečně děti usnou zaslouženě vypneme u ohýnku, zapneme CHŮVIČKY (https://www.malelasky.eu/vyhledavani/?string=chůvičky) a užíváme si čas samy pro sebe. Ovšem stojí to za to a já si vážím těch úžasných lidiček (nejlepších přátel), kteří to stále nevzdávají. Letos nás také čeká tato úžasná dovolená a já už se nemohu dočkat.

Naše přátelství tvoří přátelství našich dětí a není nic krásnějšího než sledovat tu stále se rozrůstající partičku našich malých lásek. 

 

Děkujeme našim věrným přátelům.

 

Maminka Monika s Valentinkou 

 

2017 © MALÉ LÁSKY. Všechna práva vyhrazena. Shoptet.cz Shoptet.cz - e-shop

Zpět na výpis článků Zpět do obchodu