GARANCE BEZPEČNÉHO NÁKUPU

pecet

Z důvodu COVID se mohou expedice objednávek prodloužit. Zákazníka budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Jak oznámit těhotenství?

Zjistila jsi, že jsi konečně, po spousty měsících snažení, těhotná? Taky se to mohlo povést hned na poprvé! V první řadě za celé Malé lásky moc a moc gratulujeme. :)

Vyšel Ti teprve pozitivní těhotenský test? Už jsi byla poprvé u svého gynekologa a ten viděl gestační váček a teď budeš netrpělivě čekat na srdíčko? Kdy je ta správná chvíle oznámit vytoužené těhotenství svým nejbližším? 

Tohle záleží na každé z nás a ze zkušenosti své i svých miliardy kamarádek vím, že 3 měsíce to opravdu vydržet nejde. :D Výmluvy typu, že si nejdeme s kamarádkou ven zakouřit už po páté nebo, že opravdu na víno dneska nemáme chuť, jsou pro kamarádky, které nás dobře znají dost průhledné. A tak není na co čekat a je třeba vymyslet originální způsob, jak jim to oznámit. 

Asi nejdříve je na řadě partner. Pokud jsi celá šťastná nevyběhla ze záchodu s počůraným těhotenským testem a neběžela hned za ním, tak je spoustu způsobů, jak mu test dát. Já u svého chlapečka jsem pro svého může přichystala rámeček ve tvaru srdíčka, kde jsem nalepila test a napsala text: "Ahoj tatínku, už se na Tebe moc těším. Tvé miminko."  Bylo krásné se dívat jak si rozbaluje dáreček a pak tak 15 sekund kouká a nechápe, co to je za dáreček a jaký má smysl, bylo to moc pěkné. :D Matyásek už má teď rok a půl, strašně to letí, achjo.

Pak přišla na řadu rodina. Své těhotenství jsem zjistila na začátku května a tak ideální den pro oznámení těhu rodině byl první červen, na den dětí. V papírnictví jsem narazila na miniaturní rámeček na malou fotečku do které jsem dala vytisknutý malý ultrazvuk. Tehdy tam ještě fakt nebylo nic vidět. :D. Rámeček jsem dala do krásné zlaté krabičky a přidala malé srdíčko na zavěšení. První dostala dáreček moje maminka a slzy radosti nás neminuly. Jelikož moje maminka už má jednoho vnoučka a ještě k tomu svou 10 ti- letou dceru, tak to, co jsem zažila u manželových rodičů, kteří čekali na svého prvního vnoučka,  se nedalo srovnat. :) Tam se plakalo tak dvě hodiny, hned se obvolali všechny babičky a o mamince jsme hodinu nevěděli, protože plakala radostí v ložnici. :D 

Co je ale zajímavé, oznamování těhu kamarádkám funguje úplně jinak. Způsob jakým jsem to udělala já nebo jak mi to oznámily mé kamarádky. Připadá mi, že je povinnost kamarádky co nejvíce vyšokovat ve chvíli, kdy to naprosto nečekáte. Zažila jsem ukázání ultrazvuku při jízdě v autě na dálnici, poslání dvou čárek na whatsapp během důležité konverzace u kafíčka, nebo třeba při setkání v ZOO, kdy při loučení řekla: jo a čekáme miminko :D Taky jsem zažila vtipnou příhodu, kdy mi kamarádka vyjmenovala veškeré těhu příznaky, které má po jednom měsíci zkoušení. Jako zkušená těhulka po 7 měsíčním zkoušení jsem se na ni usmála a profesionálně ji odpověděla, že si to vsugerovává jako my všechny. Podívala se na mě a po 20 minutovém výčtu z papírku mi řekla: jo a mám pozitivní test. :D 

Je mnoho krásných i vtipných způsobů, jak oznámit těhu a podle mě jich za život zažijeme jen pár a je třeba si to užít se vším všudy. 

Budeme rády, když nám do emailu napíšete svůj zajímavý způsob, abychom mohly článek rozšířit a ostatní maminky inspirovat.  - info@malelasky.eu

Tady pro Vám máme pár způsobů, jak těhotenství oznámit:

 

1. Krásné je těhotenské focení. Ještě krásnější fotečka se starším bratříčkem či sestřičkou, jak moc se těší na svého parťáka. :)

2. Krásně ozdobit těhotenský test nebo první ultrazvuk a darovat dáreček třeba u snídaně.

3. Malé botičky jsou taky hrozně roztomilé.

4. Krásná vtipná fotečka?? Paráda pokud jste kreativní.

 

 

                                                                                              M+M+M+M+M  ????????                                                                                                  

 

2017 © MALÉ LÁSKY. Všechna práva vyhrazena. Shoptet.cz Shoptet.cz - e-shop

Zpět na výpis článků Zpět do obchodu