GARANCE BEZPEČNÉHO NÁKUPU

pecet

Z důvodu COVID se mohou expedice objednávek prodloužit. Zákazníka budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Pánové, víte jak znovu rozvášnit novopečenou maminku? Tak schválně.

Tento článek bych ráda věnovala mužům. Ne,nechci mluvit o tom, že je pro ně miminko doma novinkou, se kterou se musí poprat. Nechci mluvit o tom, že chápu jak moc je pro ně psychicky náročné v plné míře převzít roli živitele rodiny. Chci mluvit o tom, jak je to se sexem doma nějakou dobu po porodu. Už jsme tady jednou takové téma nakously,a já bych se ráda pověnovala konkrétnímu "odvětví". Jak vlastně muž po porodu může ovlivnit apetit své ženy? 

Ráda bych zdůraznila, že je spousty typů žen, a tak by jste si měli, milí pánové, ubrat tam a přidat zase na jiném bodě podle toho, jak znáte svou krásnou ženu. Ano, říkám bodě, jelikož vím, že vy nejste na žádné romány. No....my ženy bohužel ano. 
Jsou to mé myšlenky a postřehy z mého okolí, tak prosím, aby jste tento článek brali jako názor, ne jako návod. Nicméně.....

Žena 1 nebo 3 týdny po porodu nemá ve většině případů chuť na sex. Je to dáno jak hormonálně, jelikož veškerá její pozornost se soustředí na novorozené miminko ( Opravdu za to nemůže. Mozek je tak nastaven ), a taky nemá potřebu mít sex. Nechce se totiž dále rozmnožovat. V tu chvíli se jí to povedlo (asi jste si všimli) a hormony a mozek jsou s výsledkem spokojení. Jde ale také o fyzickou potřebu těla uzdravit se, kterou bych nerada přirovnávala na nějaké vaši části těla, kterou prošla třikilová půlmetrová věc.

Když se srovnáte s tím, že na tyto myšlenky žena potřebuje čas a zvládnete být trpěliví, boj nekončí. Je totiž nutné ženu navnadit a začít, dá se říct, od znova. Ano, vím že to nechcete slyšet, ale je to tak. Ve volné přírodě se samice skoro nikdy nepáří s jedním samcem dvakrát. My lidé jsme si to ale nastavili jinak. Nemyslete si, že vám na prvním nebo druhém rande skočí hned do postele. Věřte ale, že pokud do toho vložíte tolik energie a nápadů jako když jste se poprvé potkávali, přinese to ovoce. Chápu ale, že po jisté době vztahu už můžete ztrácet inspiraci. A proto tady mám pár tipu, kterých se zkuste držet

A) NIKDY, opakuji NIKDY neupozorňujte svou ženu na to jak se jí po porodu a těhotenství změnilo tělo. Věřte, že i když to budete myslet dobře, nebude to tak přijato. A to se může rovnat oddálení sexu třeba o 14 dní. Proč? První týden bude žena přemýšlet o tom, jak jste na ni sprostí a druhý týden bude řešit, že je tlustá a není pro vás hezká. A to ať se to pak snažíte zachránit jakkoliv.Vy muži v životě píšete povídky, které na sebe nenavazují a dá se říct, že po pěti minutách ani nevíte, co jste vlastně o těch stehnech své ženy řekli. My ženy píšeme tisícistránkové romány, kde kapitola 8 ovlivní kapitolu 21 a kapitola 3 ovlivní kapitolu 186.  Takže víme, že ta narážka 4.8.2016 v 9 ráno na náš zadek má souvislost s vaším zvláštním pohledem na naše prsa 12.3.2020. Rozumíte? Ne? My taky ne, ale tak to prostě funguje.

B) Zkuste nezlehčovat ženinu starost o dítě a domácnost, a už vuuuubec nikdy nevyslovujte, že je vlastně na mateřské DOVOLENÉ, takže vlastně pohoda jahoda,klídek a tabáček. Myslím, že když vy sami byste jeli na dovolenou například s kamarády, nebudete to brát jako dovolenou, pokud na vás bude tamhle Karel každé 3 hodiny řvát, že má hlad, budete mu muset po trůnění na záchodě utírat zadek, popřípadě vytírat po něm vyblité pivo. A do toho na vás bude Pepa z gauče volat, že by si dal jakože kafe a jestli už je jídlo hotové. A vy, ještě celý upocený, budete po cestě za Karlem na záchod, volající na Pepu že už se kafe vaří, sbírat po Oldovi rozházené hadry plné písku, které se všude válí na zemi po jeho návratu z beach volejbalu. Protože někdo to udělat musí a vy jste na kamarádské dovolené,tak se přeci starejte chlape a nedivte se. 

C) Pánové, nezapomínejte, že jste taky otec. Nevím, jestli si to uvědomujete, ale my ženy jsme k tomu miminku nedostaly 30ti stránkový manuál, abychom věděly co kdy dělat. Přemýšlíme jak vyřešit situaci skoro stejně jako vy, s konkrétním rozdílem. Vy máte na vybranou. S křičícím, či jinak nespokojeným, dítětem to zkusit a nebo předat mamince. Však ona už bude vědět jak na to. A ono ejhle. Kam máma předá štafetu? Ano, správná odpověď je nikam. Zkuste to někdy nevzdat. Klidně se své ženy zeptejte na nápad jak situaci řešit, ale nepřehazujte to vždy na ni. Věřte, že pokud se pokusíte situaci vyřešit a povede se vám to, šťastný pohled své ženy se zvukovým doprovodem ve slastné tónině "Ooohhhh" vás nemine. Pozor! Je zde ovšem jistá výjimka. Pokud jde o pláč nad určitý časový limit s určitými decibely ( ten musíte vypozorovat sám -na to nejspíše nejsou tabulky ), z rozkřehlé ženy se stane samice chránící své dítě v ohrožení. To je bohužel taky dáno hormonálně, a tak budete nejspíše častován v nejlepším případě narážkami typu: "Co mu, prosím tě, děláš? Dej ho sem ty nemehlo" atd...... S tím je třeba se jen smířit.

D) Už to asi vážně zkrátím, jelikož z toho vzniká román delší, než by vám, pánové, mohlo být příjemné. Už jen tedy ve stručnosti v rámci odrážek: 

- Občas je nutná pochvala. Ano, i když je to maso jako šutr - důvodem jsou hormony a chcete přeci nastartovat znovu sexuální život 

- Někdy stačí i letmé gesto jako pohlazení po vlasech ( nehladit prsa - při kojení je u některých žen nebezpečí úrazu). Je dovoleno letmé plácnutí po zadečku s významným pohledem a mrknutím - důvodem jsou hormony a chcete přeci znovu nastartovat sexuální život 

- zkuste někdy říct větu: "jdi si lehnout,lásko, zasloužíš si to" - důvodem jsou hormony a chcete přeci znovu nastartovat sexuální život 

- a v poslední řadě chci zopakovat a opět ZDŮRAZNIT, že je dobré nastartovat chování, jako když jste ji chtěl tehdy sbalit. Zkuste být pozorný, někam ji pozvěte, omezte krkání a prdění ( stačí to jen na nějaký čas - má toho až dost za celý den, věřte mi ).  

A co se stane když se zadaří, jak se dařit má? 

Žena má jednu neuvěřitelnou vlastnost. Je schopná dávat několikanásobek lásky, kterou přijímá. Dovedete si to představit?

2017 © MALÉ LÁSKY. Všechna práva vyhrazena. Shoptet.cz Shoptet.cz - e-shop

Zpět na výpis článků Zpět do obchodu