GARANCE BEZPEČNÉHO NÁKUPU

pecet

Z důvodu COVID se mohou expedice objednávek prodloužit. Zákazníka budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

SEX? Jen to ne ...

Po příjezdu z domu z porodnice se život obrátí vzhůru nohama. Je to překrásné období, ale už nemáte chvilku sama pro sebe. Od brzkého rána se k Vám vaše malá láska tulí, vyžaduje pozornost ... kojení, vaření, uklízení, kojení, vaření pro manžela, uklízení, uspávání a pak když večer konečně děti usnou? Už vidíte pohled manžela... Konečně sprcha, konečně 20 min sama pro sebe..a v tom? Ozve se chůvička a vy zase jdete do akce.. nakojit, utišit, uspat. Za hodinu znova a někdy se oto celé opakuje až do rána. 

V 5 hodin ráno je Vaše malá láska vyspaná a vy zase vstáváte s ní. Miminko vyroste v slečnu nebo chlapečka, ale požadavky jsou stále stejné ne-li horší. Maminko čůrat, maminko pití, maminko vstávej, už je ráno. V noci pláč .. jednou bolí rostoucí zoubky, podruhé rostoucí nožičky, potom angína a horečky. pátá nemoc, šestá nemoc, sedmá nemoc... a sále stále dokola a do toho manžel nemá dost pozornosti? Zase ten jeho pohled. 

Obočí nemám vytrhané už 3 týdny, zakryje to makeup :D... vypadat pěkně, mít vychované děti, mít uklizeno, spokojeného manžela.. nejlépe pracovat.. být krásná, být hubená... A?? Co?? Druhé dítě?

Starat se o starší, skládat ponožky, kupy prádla, nestíhám uklízet ani z myčky, vařit, kojit, krmit, uklízet...péct .. Vánoce, Být krásná,být hubená, pěkně oblečená, mít pěkně obečené, čisté děti. Vše nejlépe značkové..

Přijde večer nakrmit, vykoupat, uspat ... 

Celý den slyším maminko pusu, maminko obejmout...chci být s maminkou... kojení menšího.. Hladit.. nosit, objimat. A zase manžel... 

Taky nemáte ani 10 min sama pro sebe? Když jde manžel na 10 cigaretu... sakra... 4 min krát 10 (a to minimálně?) Má pro sebe jen na cigareté hodinu !!! Ráno vstane, cigareta... pak 25 minut na záchodě...kafe.. vysprchovat... sakra další hodina pro sebe!!! Ano, vím.. jde pak do práce a věřím, že to tam má těžké! Ale aspoň má čas se v klidu podívat na internet. Moje děti jdou se mnou i na záchod, než umyju nádobí, tak mi vyrabují 3 šuplíky, rozhází brambory... Musím si každý den vybrat ... práce, oběd, procházka... vše se stihnout nedá !!! Vlasy.. zase nemám umyté vlasy... Njedůležitější jsou přece děti.. a jsou...  zase manžel... 

Po celý den jste v jednom kole.. ani minutka pro sebe... Není se čemu divit, že na hrátky nemáte ani pomyšlení.. proboha kdo by to nechápal?? Ano.. vlastě další dítě, které máte doma: Manžel. Maminky nemá to tak každá, ale nemějte výčitky, že vy ano. Ne každé mamince vstávají děti po celou noc nebo bez nich nevydrží. Pokud Vám kamarádka říká, že jsouvaše pocity divně.. prostě ji ignorujte! Buď lže, neří vám všechno a nebo má prostě štstí a může se třeba aspoň.. vyspat. :) Útěchou je, že na toto období budeme vzpomínat a jednoho dne se nám bude moc stýskat. :)

2017 © MALÉ LÁSKY. Všechna práva vyhrazena. Shoptet.cz Shoptet.cz - e-shop

Zpět na výpis článků Zpět do obchodu